Grimbergen Leeft

 

 
 
 

   
 

Home

  Doelstelling
    Onze doelstelling
    Wat doen we voor jou?
  Contact
    Hoe gratis lid worden?
    Activiteiten melden
   

Medewerkers contacteren

  Vereniging & activiteiten
    Activiteiten
    Cultureel & vrije tijd
    Sport
    Jeugd
   

Alle verenigingen

  Historiek  van
    Beigem
    Borgt
    Humbeek
    Grimbergen
    Strombeek-Bever
    Kunstenaars
    Andere
  Grimbergse links
    Sponsors
    Verenigingen
   

Bedrijvengids

  Info links
    Wachtdiensten
    Hulpdiensten
    Andere
  Varia
    Job-blad
    Immo
   

Ontspanning

 

 

 

 

Administrator

Paswoord:

 
 

 
Records: 76 - 100 van 130

Onderverdeling vereniging url
socio-cultureel Markant Grimbergen www.markantvzw.be/grimbergen
Motorclub MTC Grimbikers users.telenet.be/mtc-grimbikers/
Museum Museum voor de Oudere Technieken vzw Heemschut www.mot.be
Natuur Natuurpunt Grimbergen www.natuurpunt-grimbergen.be/
Waar ieder wel bij vaart NEOS Grimbergen www.neosvzw.be
Trots van Grimbergen Norbertijnerabdij www.kerkgrimbergen.be/geschiedenis01.html
senioren OKRA Strombeek-Bever www.okra.be
Hobby Ornitho Grimbergen ornitho.tk/
werkgroep Ouderwerkgroep Gemeentelijke Basisschool 't Villegastje www.tvillegastje.be
cultuur Oyenbrugmolen www.oyenbrugmolen.be
Waar ieder wel bij vaart Pro-Tram v.z.w. www.protram.org
Ziekenzorg PZ en PVT St.Alexius www.alexiusgrimbergen.be
Volleybal Recreatie Volleybal Humbeek www.recreatievolleybalhumbeek.be
Vliegsport Recreatief Vliegveld Grimbergen www.rvg.be
Waar ieder wel bij vaart Rode Kruis afdeling Grimbergen grimbergen.rodekruis.be/
Voetbal S.K. Verbrande Brug www.skverbrandebrug.net
Wielersport Sas Bikers Humbeek www.sasbikers.be
Petanque Singel Petanque Club Strombeek v.z.w. www.freewebs.com/singelpetanque
Wandelsport Singelwandelaars www.freewebs.com/singelwandelaars
Vrijetijdsbesteding Skiclub Biberg Grimbergen www.skiclubbiberg.be
scouts STAM Grimbergen www.stamgrimbergen.be
Basket Strombeek BBC VZW www.strombeekbbc.be
Volleybal Strombeek Volleybalclub www.svbc.be.tf/
Wielrennen Supportersclub Jochen Moens www.jochenmoens.webs.com/
Voetbal SV Tijl B users.skynet.be/TijlB/TIJLB.htm
 
 
 
   

Copyright © 1999-2018 Grimbergen Leeft